Przegląd HTC 8xt

 

Najbardziej uroczą cechą wielu smartfonów – zarówno high-end, jak i low-end, które niedawno pojawiły się na rynku—jest prawdopodobnie obsługa sieci 4G. większość użytkowników smartfonów polega na internecie i naprawdę oczekują, że nowy gadżet, który mogą przynieść w dowolnym miejscu, zapewni im płynne i błyskawiczne połączenie z Internetem. HTC podąża za tym trendem, wypuszczając HTC 8xt, smartfon Microsoft Windows Phone 8, który pozwala swoim użytkownikom cieszyć się superszybkim połączeniem internetowym z obsługą sieci 4G LTE 1900. Oczywiście ta fajna funkcja jest dostępna tylko dla użytkowników w strefach z dostępną siecią 4G. dla tych, którzy mieszkają w obszarach, w których sieć 4G nie jest jeszcze dostępna, ten smartfon może zapewnić im bezproblemową łączność z siecią 3G CDMA2000 1xEV – DO I 2G CDMA 800 / 1900. Najlepsze recenzje smartfonów, a także najbardziej wiarygodne recenzje smartfonów 8xt w Internecie, kładą szczególny nacisk na możliwość dostępu do sieci 4G telefonu. Więc jeśli szukasz smartfona z obsługą superszybkiego połączenia z Internetem, być może będziesz musiał włączyć HTC 8xt do swojej listy życzeń.

Możliwość 4G tego smartfona z pewnością nie jest jedyną cechą, która sprawia, że ten smartfon HTC jest uroczym nowym gadżetem dla użytkowników smartfonów. HTC 8xt ma prawie wszystko, co jest najnowocześniejszym smartfonem, którego pragną konsumenci.

Dla tych, którzy szukają smartfona, który może uchwycić wysokiej jakości Zdjęcie, ten smartfon HTC może być jednym z najlepszych smartfonów htc, które mogą kupić. Ten telefon ma 8-megapikselowy aparat główny, który obsługuje autofokus i lampę błyskową LED, a także 1. 6-megapikselowy aparat dodatkowy, który jest wystarczająco przyzwoity, aby obsługiwać połączenia wideo.

Dla graczy, z 1 GB PAMIĘCI RAM, dwurdzeniowy 1.

4 GHz procesor Krait i 8 GB wewnętrznej przestrzeni dyskowej, ten smartfon jest bardziej niż zdolny do obsługi większości, jeśli nie wszystkich, najnowszych gier dostępnych w Sklepie Windows. Ten smartfon jest również odpowiednim gadżetem dla entuzjastów outdooru, ponieważ ma wbudowane czujniki akcelerometru i kompasu.

Istnieją jednak pewne wady, z którymi użytkownicy tego smartfona mogą być gotowi stawić czoła podczas korzystania z niego. Mimo że jest wyposażony w 8-megapikselowy aparat fotograficzny, jego wyświetlacz WCDMA jest uważany za krok w dół od swojego poprzednika, HTC 8x. możesz być w stanie robić wysokiej jakości zdjęcia za pomocą tego smartfona, ale możesz nie być w stanie zobaczyć wyników bardzo dobrze na ekranie telefonu. Ten telefon jest inteligentny telefon z systemem windows; To nie jest telefon z systemem android; wielu użytkowników smartfonów skarży się na bardzo małą liczbę aplikacji i gier dostępnych w Sklepie Windows w porównaniu do aplikacji i gier w Sklepie Play. System operacyjny tego smartfona zmusza go również do walki z niepotrzebną konkurencją ze smartfonami z serii Nokia Lumia, które były już widocznymi graczami w konkurencji smartfonów z systemem Windows. Pomimo wszystkich tych ograniczeń, ten smartfon jest nadal wart zakupu dla użytkowników oczekujących idealnej alternatywy dla dominującego smartfona Lumia, zwłaszcza, że jego cena jest uważana za właściwą przez większość kupujących.